Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Thursday, December 8, 2022

BDJM Kreis Ratibor in Aktion (+Audio)

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturowych “VOLTAGE” z Raciborza wraz z kołem BJDM z Raciborza, dzięki zaangażowaniu swoich wolontariuszy, zaaranżowało i wykonało dwie świąteczne piosenki – “Mary, did you know?” (aut. Mark Lowry i Buddy Greeny) oraz “In the Palm of Your Hand” (aut. Alison Krauss).

 

Foto: Facebook

 

Cały projekt jest wynikiem pracy i poświęcenia wolontariuszy stowarzyszenia, którzy samodzielnie napisali aranżacje utworów, wykonali je oraz osobiście zajęli się ich produkcją oraz dystrybucją.

 

 

 

Stowarzyszenie zaplanowało premierę efektów swojej pracy na 23 grudnia 2020 r. na godzinę 16:00. Odbędzie się ona za pośrednictwem serwisu YouTube, a dostępna będzie pod tym linkiem Klick

 

Obecna, odczuwalna przez wszystkich sytuacja związana z pandemią koronawirusa, stała się impulsem do powstania projektu. W czasach, w których niemożliwe jest spędzenie Świąt w tak licznym, jak zwykle gronie, a tym bardziej wysłuchanie świątecznych koncertów, piosenki wykonane przez artystów stowarzyszenia mogą stanowić chociaż namiastkę Świąt Bożego Narodzenia w dotychczas znanej nam, tradycyjnej formie i spokojnych czasach. Wykonawcy mają nadzieję, że wykonane przez nich piosenki przyczynią się do zapewnienia ciepłej i magicznej atmosfery Świąt w wielu domach.

 

BJDM Ratibor

Show More