Znasz się na niemieckim futbolu, lubisz rywalizację i pragniesz się sprawdzić na tle najlepszych? Wystartuj w Konkursie z Bundesligą i zdobądź bardzo atrakcyjną nagrodę ufundowaną przez sponsora konkursu – firmę Smuda Consulting. A tutaj znaijdziesz zawsze aktualną klasyfikację grających.

 

Allianz-Arena München. www.stadiony.net

 

Przed nami niezwykle emocjonujące futbolowe miesiące, trwa bowiem runda jesienna Bundesligi i 2. Bundesligi. W związku z tym na łamach „Wochenblatt.pl” rozpoczynamy nasz tradycyjny Konkurs z Bundesligą, który potrwa do końca pierwszej części sezonu (do 17. kolejki włącznie), czyli do 22.12.2018 roku. Współorganizatorem i głównym sponsorem konkursu jest firma Smuda Consulting, która ufundowała atrakcyjną nagrodę, o której poinformujemy uczestników naszej zabawy w jednym z najbliższych wydań „Wochenblatt.pl”.

 

REGULAMIN

O kolejności miejsc grających na końcu konkursu decydować będzie łączna liczba punktów, które uczestnicy naszej zabawy gromadzić będą do końca konkursu. Co tydzień publikować będziemy na łamach naszej gazety kupon z czterema pytaniami dotyczącymi Bundesligi, a także 2. Bundesligi. Regularnie też, co tydzień w wydaniach „Wochenblatt.pl” i na naszej stronie internetowej prezentowana będzie aktualna klasyfikacja bieżącej rundy oraz klasyfikacja łączna z imionami, nazwiskami grających i miejscowością ich zamieszkania. Nagrody wręczymy zwycięzcom na uroczystym zakończeniu konkursu w drugim tygodniu stycznia 2019 roku w redakcji „Wochenblatt.pl”.

 

PUNKTACJA

Pytania konkursowe zawsze będą miały różne stopnie trudności. Za prawidłową odpowiedź na pierwsze, które naszym zdaniem będzie najtrudniejsze, bo najczęściej będzie polegało na wytypowaniu wyniku najciekawszego meczu najbliższej kolejki ligowej nad Renem, grający otrzyma 8 punktów. Natomiast następne trzy punktowane będą kolejno: 4, 2 i 1 punkt. A zatem maksymalna tygodniowa zdobycz wynosi 15 pkt.

 

DLA GRAJĄCEGO

Odpowiedzi należy wpisywać na drukowanych w naszej gazecie kuponach (kopii ksero nie uwzględniamy), które należy wysyłać na adres redakcji z dopiskiem „Konkurs z Bundesligą”. Termin nadsyłania kuponów podajemy oddzielnie przy każdej serii pytań – należy pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego.

W każdej rundzie będzie można wysłać maksymalnie 10 kuponów, ale tylko jeden – ten najlepszy – będzie zaliczany grającemu do klasyfikacji łącznej oraz danego tygodnia. UWAGA! Z początkiem listopada będzie można wysyłać dowolną liczbę kuponów, wtedy również tylko ten najlepszy będzie zaliczany grającemu do klasyfikacji danego tygodnia oraz klasyfikacji łącznej.

Biorący udział w Konkursie z Bundesligą muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez dział medialny Niemieckiego Związku Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce (VdG).

Warunkiem wręczenia nagród zwycięzcom jest podanie pełnych danych osobowych oraz okazanie dowodu osobistego w siedzibie redakcji „Wochenblatt.pl”.

 

 

Czołówka klasyfikacji po czterech rundach

Rudolf Kulig Popielów 32

Antoni Szymanek Gliwice 30

Tomasz Rudnicki Wrocław 28

Gothard Sochor Chróścice 26

Janusz Kut Bytom 25

Dominik Duda Opole 25

Łukasz Kurpiel Katowice 24

Arkadiusz Bednarz Wrocław 24

Roland Czernia Mysłowice 23

Tomasz Skupnicki Kluczbork 23

Wolfgang Kowalski Ruda Śl. 22

Waldemar Szewczyk Wałbrzych 22

Tomasz Pietroń Dąbrowa Górnicza 22

Dariusz Pietruszka Wodzisław Śl. 21

Dariusz Litwiniec Tarnowskie G. 21

Herbert Kabus Gorzów Śl. 20

Bohdan Skórzewski Oleśnica 20

Tadeusz Kozłowski Opole 20

Wojciech Dankowski Będzin 18

Marek Bachowski Siemianowice Śl. 18

Bogdan Stróż Brzeg 18

Hubert Zając Mysłowice 18

Franz Hurek Krośnica 15

Andrzej Kula Pyskowice 14

Piotr Krohn Radonia 8

Andrzej Myśliwiec Chorzów 8

Sara Maron Zachrzowice 0