Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

KONKURS Z BUNDESLIGĄ XVI edycja!

Allianz-Arena München. www.stadiony.net

 

Znasz się na niemieckim futbolu, lubisz rywalizację i pragniesz się sprawdzić na tle najlepszych? Wystartuj w Konkursie z Bundesligą i zdobądź bardzo atrakcyjną nagrodę ufundowaną przez sponsora konkursu – firmę Smuda Consulting.

Regulamin konkursu poniżej

 

 

Czołówka klasyfikacji I rundy

Rudolf Kulig Popielów 11

Gothard Sochor Chróścice 11

Janusz Kut Bytom 11

Dominik Duda Opole 11

Tomasz Rudnicki Wrocław 11

Waldemar Szewczyk Wałbrzych 11

Hubert Zając Mysłowice 11

Wolfgang Kowalski Ruda Śl. 11

Roland Czernia Mysłowice 11

Antoni Szymanek Gliwice 9

Łukasz Kurpiel Katowice 7

Tomasz Pietroń Dąbrowa Górnicza 7

Dariusz Litwiniec Tarnowskie G. 7

Arkadiusz Bednarz Wrocław 6

Łukasz Gonsior Chróścina 3

Krystian Solloch Biała 3

Franz Hurek Krośnica 3

Łukasz Pawlik Siemianowice Śl. 3

Bohdan Skórzewski Oleśnica 3

Dariusz Pietruszka Wodzisław Śl. 3

Tomasz Ciesielski Czeladź 3

Tomasz Skupnicki Kluczbork 3

Tadeusz Kozłowski Opole 3

Wojciech Dankowski Będzin 3

Bogdan Stróż Brzeg 3

Marek Bachowski Siemianowice Śl. 3

Andrzej Kula Pyskowice 3

 

 

REGULAMIN KONKURSU

O kolejności miejsc grających na końcu konkursu decydować będzie łączna liczba punktów, które uczestnicy naszej zabawy gromadzić będą do końca konkursu. Co tydzień publikować będziemy na łamach naszej gazety kupon z czterema pytaniami dotyczącymi Bundesligi, a także 2. Bundesligi. Regularnie też, co tydzień w wydaniach „Wochenblatt.pl” i na naszej stronie internetowej prezentowana będzie aktualna klasyfikacja bieżącej rundy oraz klasyfikacja łączna z imionami, nazwiskami grających i miejscowością ich zamieszkania. Nagrody wręczymy zwycięzcom na uroczystym zakończeniu konkursu z początkiem czerwca 2019 roku w redakcji „Wochenblatt.pl”.

 

PUNKTACJA

Pytania konkursowe zawsze będą miały różne stopnie trudności. Za prawidłową odpowiedź na pierwsze, które naszym zdaniem będzie najtrudniejsze, bo najczęściej będzie polegało na wytypowaniu wyniku najciekawszego meczu najbliższej kolejki ligowej nad Renem, grający otrzyma 8 punktów. Natomiast następne trzy punktowane będą kolejno: 4, 2 i 1 punkt. A zatem maksymalna tygodniowa zdobycz wynosi 15 pkt.

 

DLA GRAJĄCEGO

Odpowiedzi należy wpisywać na drukowanych w naszej gazecie kuponach (kopii ksero nie uwzględniamy), które należy wysyłać na adres redakcji z dopiskiem „Konkurs z Bundesligą”. Termin nadsyłania kuponów podajemy oddzielnie przy każdej serii pytań – należy pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego.

W każdej rundzie będzie można wysłać maksymalnie 10 kuponów, ale tylko jeden – ten najlepszy – będzie zaliczany grającemu do klasyfikacji łącznej oraz danego tygodnia. Jednak z początkiem marca będzie można wysyłać dowolną liczbę kuponów, wtedy również tylko ten najlepszy będzie zaliczany grającemu do klasyfikacji danego tygodnia oraz klasyfikacji łącznej.

UWAGA: Wszyscy czytelnicy naszej gazety e-paper mają możliwość wysyłania odpowiedzi za pomocą e-maila: r.urban@wochenblatt.pl. Należy jednak pamiętać, że za każdy zakupiony abonament przysługuje tylko jeden zestaw odpowiedzi.

Biorący udział w Konkursie z Bundesligą muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez dział medialny Niemieckiego Związku Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce (VdG).

Warunkiem wręczenia nagród zwycięzcom jest podanie pełnych danych osobowych oraz okazanie dowodu osobistego w siedzibie redakcji „Wochenblatt.pl”.

Show More