Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Zapisz się online!

Jeszcze tylko do 26 lutego można się zapisać na kurs języka niemieckiego organizowany przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim. Zapisu można dokonać przez internet na stronie www.skgd.pl.

 

 

Po raz kolejny TSKN organizuje kursy języka niemieckiego dla członków mniejszości niemieckiej chcących poprawić swoją znajomość języka niemieckiego. Lektorzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich kursantów, dostosują program do poziomu znajomości języka, tak samo jak materiały i tematy uwzględniające twoje potrzeby. Zapisy na kurs wyłącznie drogą internetową, poprzez stronę www.skgd.pl, do 26 lutego. Członkowie TSKN za kurs składający się z 24 godzin lekcyjnych zapłacą 100 złotych, a pozostałe osoby 160 złotych.

 

 

 

 

 

 

TSKN proponuje następujące miejsca odbywania się kursów: Gogolin, ul. Krapkowicka 6 – poniedziałki, środy godz. 17.30; Opole, ul. Marii Konopnickiej 6, poziom początkujący – wtorki godz. 18.00, poziom średnio zaawansowany – piątki godz. 17.00; Strzelce Opolskie – poniedziałki, czwartki godz. 18.00. Kursy będą się też odbywać w Turawie, Chrząstowicach, Chróścicach, Dobrzeniu Wielkim, Kolonowskiem, Ozimku i Kierpniu – dni i dokładne godziny do ustalenia. Więcej informacji na temat kursów na stronie www.skgd.pl oraz u koordynatora kursów Tomasza Cubera: deutschkurs@tskn.vdg.pl, tel. +48 667 220 445.

 

adur

Show More