Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

KONKURS EURO-2020

 

Znasz się na futbolu, lubisz rywalizację i pragniesz się sprawdzić na tle najlepszych? Jeśli tak, to weź udział w Konkursie Euro-2020 i zdobądź atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsora konkursu – firmę TinaLed.

Od 11 czerwca na europejskich stadionach trwa futbolowe święto, piłkarskie mistrzostwa Europy – Euro 2020. Turniej ten miał się odbyć w ubiegłym roku, ale ze względu na pandemię koronawirusa został przełożony na rok bieżący. Z tej okazji na łamach Wochenblatt.pl zorganizowaliśmy Konkurs Euro-2020, który potrwa do zakończenia turnieju. Współorganizatorem i sponsorem tej rywalizacji jest firma TinaLed wielkiego pasjonata futbolu Heinricha Nyolta, która ufundowała trzy bardzo atrakcyjne nagrody, o którychpoinformujemy w jednym z najbliższych wydań Wiochenblatt.pl

 

 

Regulamin

Tym razem nie trzeba typować wyników spotkań, co jest regułą w naszym cyklicznym Konkursie z Bundesligą. Będzie jednak trzeba wykazać się ogromną umiejętnością przewidywania, analizy sytuacji w poszczególnych zespołach, intuicją, czy też znajomością historii piłkarskich mistrzostw Europy. Niezbędne też będzie szczęście oraz wiedza dotycząca występów na tym turnieju reprezentacji Niemiec, która w walkach o prymat na Starym Kontynencie odnosiła w przeszłości olbrzymie sukcesy. Mamy zresztą nadzieję, że nie inaczej będzie również tym razem.

Zasady punktacji

O tym, kto z uczestników naszego konkursu zdobędzie główną nagrodę, a także drugą i trzecią, zdecyduje liczba punktów zgromadzonych w specjalnie przygotowanym dla Państwa zestawie pytań.

– Łącznie będzie trzeba odpowiedzieć na 5 pytań. Jeśli wszystkie odpowiedzi będą prawidłowe, to grający zdobywa maksymalną liczbę 105 punktów: 40 oczek za odpowiedź na pierwsze pytanie, 30 za drugie, 20 za trzecie, 10 za czwarte oraz 5 punktów za ostatnie, piąte pytanie.

– Jeśli dwóch lub więcej uczestników naszego konkursu zdobędzie taką samą liczbę punktów, o zwycięstwie decydować będzie losowanie. To samo dotyczy walki o trzecie premiowane nagrodą miejsce.

 

 

INFORMACJE DLA GRAJĄCEGO

– Odpowiedzi należy wpisywać na drukowanym w naszej gazecie kuponie (kopii ksero nie uwzględniamy), który należy wysłać na adres redakcji z dopiskiem „Konkurs Euro-2020”.
– Termin nadsyłania kuponów –do 25 czerwca 2021 roku, a zatem do zakończenia rywalizacji w grupie F, w której występuje reprezentacja Niemiec. UWAGA! Należy pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego.
– Wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Wochenblatt.pl w ostatnim tygodniu lipca br.

 

UWAGA: Wszyscy czytelnicy naszej gazety e-paper mają możliwość wysyłania odpowiedzi za pomocą e-maila: r.urban@wochenblatt.pl. Należy jednak pamiętać, że na każdy zakupiony abonament przysługuje tylko jeden zestaw odpowiedzi.

 

Biorący udział w Konkursie Euro-2020 muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez dział medialny Niemieckiego Związku Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce (VdG). Warunkiem wręczenia nagród zwycięzcom jest podanie pełnych danych osobowych oraz okazanie aktualnego dowodu osobistego w siedzibie redakcji Wochenblatt.pl

 

Pytania konkursowe

Termin nadsyłania odpowiedzi – 25.06.2021 r.(w nawiasach liczba punktów za prawidłową odpowiedź na każde z pytań):

1. Wskaż zwycięzcę Euro-2020. (40 pkt)
2. Jakie zespoły zmierzą się w finale Euro 2020? (30 pkt.)

3. Czy reprezentacja Niemiec znajdzie się w pierwszej trójce turnieju? (20pkt)
4. Ile razy Niemcy wystąpili w finale mistrzostw Europy? (10 pkt)
5. Kiedy po raz ostatni niemiecka reprezentacja triumfowała na mistrzostwach Europy i pod wodzą jakiego trenera? (5 pkt)

 

Projekt i realizacja: Krzysztof Świerc

Show More