Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Zapytaj prawnika! Skorzystaj z fachowej pomocy prawnej

Od najbliższego wydania „Wochenblatt.pl” nasi czytelnicy będą mogli uzyskiwać porady prawne, które udzielane będą na łamach gazety w postaci cotygodniowych materiałów przez KTGW Kancelarię Radców Prawnych Kuczyński, Tokarska-Grzesik, Wrońska Spółkę Komandytowo-Akcyjną z siedzibą w Opolu. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych we wszystkich dziedzinach szeroko rozumianego prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, a także w uzyskiwaniu odszkodowania od ubezpieczyciela oraz w uzyskiwaniu zadośćuczynienia.

W gronie naszych klientów są duże przedsiębiorstwa – spółki kapitałowe, gminy, firmy transportowe oraz firmy budowlane. Oprócz stałej obsługi prawnej Kancelaria oferuje również bieżącą obsługę Klienta indywidualnego, który jest dla nas równie ważny. Posiadamy kierunkowe przygotowanie w wielu dziedzinach prawa oraz wieloletnie doświadczenie na rynku prawniczym, co pozwala nam się dostosować do potrzeb rynkowych każdego konsumenta. Wskazane doświadczenie, jak również wyróżniająca nas wiedza pozwalają w pełni zabezpieczyć interesy naszych Klientów. Dynamiczny rozwój powoduje, że ciągle zwiększający się zespół naszej Spółki może zagwarantować Państwu kompleksowość świadczonych usług. Dedykowani naszym Klientom prawnicy poświęcają całą swoją uwagę przydzielonym im Klientom, którzy dzięki temu w szybkim tempie mogą liczyć na sprawną i profesjonalną obsługę prawną.

Od lewej: Joanna Wrońska, Łukasz Kuczyński i Joanna Tokarska-Grzesik
Foto: KTGW

W szczególności oferujemy świadczenie pomocy prawnej w celu zagwarantowania bezpieczeństwa prawnego swoich Klientów we wszystkich dziedzinach prawa. Zwłaszcza prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego. Kancelaria zapewnia także reprezentacje swoich Klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz przed urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi organami administracji publicznej. Dodatkowo oferujemy swoją pomoc w postępowaniu mediacyjnym, prowadzonym z udziałem naszego Klienta, jak również pomoc w doprowadzeniu do zakończenia postępowania w sposób ugodowym. Nadto Kancelaria dokłada wszelkich starań, by oferta współpracy każdorazowo dostosowana była do potrzeb i specyfiki danego Klienta.

KTGW Kancelaria Radców Prawnych Kuczyński, Tokarska-Grzesik, Wrońska Spółka Komandytowo-Akcyjna tworzy zespół wyspecjalizowanych prawników:

R. pr. Łukasz Kuczyński – wspólnik. Specjalista ds. obsługi przedsiębiorców, podmiotów korporacyjnych, samorządów zawodowych i klubów sportowych – ze szczególnym nastawieniem na prawo spółek, optymalizację ich działania, spory korporacyjne. Specjalizuje się także w prowadzeniu sporów sądowych o zapłatę i odszkodowania. W praktyce zawodowej prowadził on również sprawy Klientów indywidualnych w sprawach pracowniczych, sprawy przeciwko urzędowi skarbowemu, Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych, sprawy spadkowe, ze szczególnym nastawieniem spraw o zachowek, unieważnienie testamentu.

R. pr. Joanna Wrońska – wspólnik. Specjalista ds. obsługi przedsiębiorców, podmiotów korporacyjnych, doradca restrukturyzacyjny, zajmuje się postępowaniami restrukturyzacyjnymi i upadłościowymi. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych – w szczególności spółek prawa handlowego. W sprawach dotyczących Klientów indywidualnych specjalizuje się w prawie rodzinnym (rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi), sprawach pracowniczych, a w szczególności dyscyplinarnych zwolnień z pracy, sprawach cywilnych i gospodarczych o zapłatę oraz w sprawach związanych z uzyskaniem odszkodowania za wypadek od ubezpieczyciela bądź uzyskaniem zadośćuczynienia.

R. pr. Joanna Tokarska-Grzesik – wspólnik. Specjalista ds. obsługi jednostek samorządu terytorialnego, ze szczególnym wyeksponowaniem spraw związanych z dziedziną zamówień publicznych oraz przedsiębiorstw komunalnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi firm transportowych oraz inwestycji budowlanych. W sprawach dotyczących Klienta indywidualnego specjalizuje się w postępowaniach dotyczących nienależycie wykonanych umów z firmami budowlanymi, błędów lekarskich.

Zespół Kancelarii tworzy łącznie 11 osób, które są gotowe poprowadzić Twoją sprawę. Jeśli nie możesz załatwić swoich spraw osobiście, nasza Kancelaria chętnie Cię wyręczy i doprowadzi Twoje sprawy do szczęśliwego końca.

 

KTGW Kancelaria Radców Prawnych Kuczyński, Tokarska-Grzesik, Wrońska Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Opolu

Dotychczasowy adres to: Plac Wolności 6, piętro 3., 45-018 Opole; od 1.10.2022 r.

Nowy adres Kancelarii: ul. Jakuba Kani 8/1, 45-340 Opole

Strona internetowa w budowie, dotychczasowa to: kitg.pl

Numer kontaktowy: 505 983 977

Adres mailowy do kontaktu to: redakcja@ktgw.pl

Show More