Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Centrum szuka loga

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu ogłasza konkurs na logo Centrum Dokumentacyjno-Wystawienniczego Niemców w Polsce. Celem konkursu jest wybranie oryginalnego, estetycznego, czytelnego i funkcjonalnego logotypu, który będzie oddawał unikatowy charakter tego centrum.

 

W konkursie udział może wziąć każda osoba powyżej 18 roku życia zaś sam logotyp może być wykonany w dowolnej technice umożliwiającej użycie loga na wszelkich materiałach reklamowych i firmowych. Co przy tym jednak ważne, projekt musi być wykonany w polsko-niemieckiej wersji językowej.

Zwycięzcę wyłoni pięcioosobowe jury składające się m.in. Z przedstawicieli biblioteki wojewódzkiej, urzędu marszałkowskiego i mniejszości niemieckiej. Autor wybranego logotypu otrzyma również nagrodę w wysokości 2500PLN.

Prace można nadsyłać do końca marca, a zwycięski projekt loga Centrum Dokumentacyjno-Wystawienniczego Niemców w Polsce poznamy najpóźniej do 20 kwietnia. Wszystkie informacje i potrzebne dokumenty można znaleźć na stronie www.wbp.opole.pl

ru

Show More