waterproof ability is definitely the good thing about best swiss rolex fake. rolex replica are commonly replicated on the market. online shopping for rolex replica. absolute hand and wrist in making is actually a leading benefit from luxury https://www.redditwatches.com watches. easy to use is a major feature of best swiss replique montre.

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Tuesday, October 26, 2021

Dofinansowano ze środków budżetu państwa

Wydawnictwo tygodnika Niemców w Polsce – Wochenblatt.pl

 

Całkowita wartość zadania: 828 339,60 zł

Wartość dofinansowania: 380 000,00 zł

 

Wochenblatt.pl to polsko-niemiecki tygodnik wydawany przez Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, poruszający tematy istotne dla mniejszości niemieckiej; publikowane w nim artykuły nawiązują też do wydarzeń ze świata polityki, historii i stosunków polsko-niemieckich. Tygodnik ukazuje się zarówno w formie drukowanej jak i elektronicznej.

 

 

Realizacja niemieckojęzycznej audycji TV Schlesien Journal

 

Całkowita wartość zadania: 393 143,92 zł

Wartość dofinansowania: 60 000,00 zł

 

Schlesien Journal to ukazujący się raz w tygodniu program telewizyjny pokazujący życie kulturalne, przedstawiający publicystykę i informacje dla telewidzów w języku niemieckim, z polską listą dialogową o tematyce związanej z mniejszością niemiecką w Polsce, stosunkami polsko-niemieckimi i Śląskiem.