Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Saturday, December 3, 2022

Instytucjonalne możliwości wsparcia

Planujesz założyć działalność na rynku austriackim lub już na nim działasz? Jeśli tak, to wydarzenie jest dla Ciebie. Izba Gospodarcza „Śląsk” wspólnie z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki w Opolu zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniu „Polski przedsiębiorca na rynku austriackim – możliwości, wsparcie instytucjonalne, ograniczenia”, które odbędzie się w dniu 27 października 2021 w formie online.

Od lewej – Claudius Badura prezes IG „Śląsk” oraz wiceprezesi IG „Śląsk” – Georg Smuda i Norbert Rasch
Foto: Foto: IG „Śląsk”

Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia związane z zakładaniem działalności, jak i kieruje uwagę na szereg ważnych aspektów dotyczących jej prowadzenia. Księgowość, podatki, delegowanie pracowników – to tylko nieliczne z nich. Uczestnicy zostaną również wyposażeni w wiedzę na temat wsparcia świadczonego po stronie polskiej Z Prelegenci z kolei, będący ekspertami na rynku austriackim, rozwieją wątpliwości i obalą niejeden mit dotyczący prowadzenia działalności w tym zakątku Europy.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie transmitowane za pośrednictwem kanału YouTube oraz Facebooka Izby Gospodarczej „Śląsk”.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapisów na stronie:
https://forms.gle

 

opr. K. Ś.

Show More