Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Instytucjonalne możliwości wsparcia

Planujesz założyć działalność na rynku austriackim lub już na nim działasz? Jeśli tak, to wydarzenie jest dla Ciebie. Izba Gospodarcza „Śląsk” wspólnie z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki w Opolu zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniu „Polski przedsiębiorca na rynku austriackim – możliwości, wsparcie instytucjonalne, ograniczenia”, które odbędzie się w dniu 27 października 2021 w formie online.

Od lewej – Claudius Badura prezes IG „Śląsk” oraz wiceprezesi IG „Śląsk” – Georg Smuda i Norbert Rasch
Foto: Foto: IG „Śląsk”

Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia związane z zakładaniem działalności, jak i kieruje uwagę na szereg ważnych aspektów dotyczących jej prowadzenia. Księgowość, podatki, delegowanie pracowników – to tylko nieliczne z nich. Uczestnicy zostaną również wyposażeni w wiedzę na temat wsparcia świadczonego po stronie polskiej Z Prelegenci z kolei, będący ekspertami na rynku austriackim, rozwieją wątpliwości i obalą niejeden mit dotyczący prowadzenia działalności w tym zakątku Europy.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie transmitowane za pośrednictwem kanału YouTube oraz Facebooka Izby Gospodarczej „Śląsk”.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapisów na stronie:
https://forms.gle

 

opr. K. Ś.

Show More