Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

KONKURS Z BUNDESLIGĄ XVII edycja!

Allianz-Arena München/stadiony.net

Znasz się na niemieckim futbolu, lubisz rywalizację i pragniesz się sprawdzić na tle najlepszych? Wystartuj w Konkursie z Bundesligą i zdobądź bardzo atrakcyjną nagrodę ufundowaną przez sponsora konkursu – firmę APN.

 

Wraz z startem jesiennej rundy Bundesligi i 2. Bundesligi na łamach „Wochenblatt.pl” organizujemy nasz tradycyjny Konkurs z Bundesligą, który potrwa do ostatniego (grudzień) tegorocznego wydania gazety i jednocześnie zakończenia pierwszej rundy Bundesligi sezonu 2019/20. Współorganizatorem i głównym sponsorem konkursu jest firma APN, która ufundowała trzy bardzo atrakcyjne nagrody, o których poinformujemy uczestników naszej zabawy w jednym z najbliższych wydań „Wochenblatt.pl”.

 

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI

Rudolf Kulig Popielów 211

Janusz Kut Bytom 185

Gothard Sochor Chróścice 178

Jerzy Schygula Rybnik 171

Andrzej Kern Kamionka 166

Tomasz Rudnicki Wrocław 165

Arkadiusz Bednarz Wrocław 142

Łukasz Kurpiel Katowice 139

Waldemar Szewczyk Wałbrzych 119

Franz Hurek Krośnica 113

Wolfgang Kowalski Ruda Śl. 110

Tomasz Pietroń Dąbrowa Górnicza 108

Bohdan Skórzewski Oleśnica 105

Tadeusz Kozłowski Opole 95

Marek Bachowski Siemianowice Śl. 90

Antoni Szymanek Gliwice 74

Dariusz Pietruszka Wodzisław Śl. 61

Andrzej Kula Pyskowice 56

Tomasz Barczyk Prudnik 53

Arkadiusz Lach Świętochłowice 51

Hubert Zając Mysłowice 45

Roland Czernia Mysłowice 43

Marcin Hanisz Kluczbork 40

Bogdan Stróż Brzeg 40

Tomasz Skupnicki Kluczbork 38

Krzysztof Gancarz Gliwice 34

Andrzej Myśliwiec Chorzów 28

Tomasz Ciesielski Czeladź 26

Dariusz Falecki Mysłowice 19

Wojciech Dankowski Będzin 18

Łukasz Pawlik Siemianowice Śl. 16

 

 

 

REGULAMIN

O kolejności miejsc grających decydować będzie łączna liczba punktów, które uczestnicy naszej zabawy gromadzić będą do końca konkursu. Co tydzień publikować będziemy na łamach naszej gazety kupon z czterema pytaniami dotyczącymi Bundesligi, a także 2. Bundesligi. Regularnie też, co tydzień w wydaniach „Wochenblatt.pl” i na naszej stronie internetowej prezentowana będzie aktualna klasyfikacja bieżącej rundy oraz klasyfikacja łączna z imionami, nazwiskami grających i miejscowością ich zamieszkania. Nagrody wręczymy zwycięzcom na uroczystym zakończeniu konkursu w pierwszej połowie stycznia 2020 roku w redakcji „Wochenblatt.pl” lub w siedzibie firmy APN.

 

PUNKTACJA

Pytania konkursowe zawsze będą miały różne stopnie trudności. Za prawidłową odpowiedź na pierwsze, które naszym zdaniem będzie najtrudniejsze, bo najczęściej będzie polegało na wytypowaniu wyniku najciekawszego meczu najbliższej kolejki ligowej nad Renem, grający otrzyma 8 punktów. Natomiast następne trzy punktowane będą kolejno: 4, 2 i 1 punkt. A zatem maksymalna tygodniowa zdobycz wynosi 15 pkt.

Uwaga: Po raz pierwszy w historii Konkursu z Bundesligą, co jakiś czas zamiast pierwszego pytania zamieścimy pytanie bonusowe od sponsora oznakowane w nawiasie (APN). Trafna odpowiedź na nie zawsze nagradzana będzie 30 punktami! Oznacza to, że maksymalna tygodniowa zdobycz z pytaniem bonusowym wynosi 37 pkt. (30 pkt za odpowiedź na pierwsze pytanie, 4 pkt za drugą, 2 pkt za trzecią i 1 pkt za trafną odpowiedź na czwarte pytanie).

 

 

INFORMACJE DLA GRAJĄCEGO

Odpowiedzi należy wpisywać na drukowanych w naszej gazecie kuponach (kopii ksero nie uwzględniamy), które należy wysyłać na adres redakcji z dopiskiem „Konkurs z Bundesligą”. Termin nadsyłania kuponów podajemy oddzielnie przy każdej serii pytań – należy pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego.

W każdej rundzie będzie można wysłać dowolną ilość kuponów, ale tylko jeden – ten najlepszy – będzie zaliczany grającemu do klasyfikacji łącznej oraz danego tygodnia.

 

UWAGA: Wszyscy czytelnicy naszej gazety e-paper mają możliwość wysyłania odpowiedzi za pomocą e-maila: r.urban@wochenblatt.pl. Należy jednak pamiętać, że za każdy zakupiony abonament przysługuje tylko jeden zestaw odpowiedzi.

 

Biorący udział w Konkursie z Bundesligą muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez dział medialny Niemieckiego Związku Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce (VdG).

Warunkiem wręczenia nagród zwycięzcom jest podanie pełnych danych osobowych oraz okazanie dowodu osobistego w siedzibie redakcji „Wochenblatt.pl”.

Show More