waterproof ability is definitely the good thing about best swiss rolex fake. rolex replica are commonly replicated on the market. online shopping for rolex replica. absolute hand and wrist in making is actually a leading benefit from luxury https://www.redditwatches.com watches. easy to use is a major feature of best swiss replique montre.

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Tuesday, October 26, 2021

Über uns

Ueber uns

Kim jesteśmy?

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce jest dachową organizacją Mniejszości Niemieckiej w Polsce z siedzibą w Opolu. Od 2018 roku kontynuujemy działania Zespołu Producenckiego “Pro Futura”, który realizował programy w latach 1992 – 2017. Spółka zajmowała się także realizacją  niemieckojęzycznych programów radiowych dla, i o mniejszości niemieckiej w Polsce, które zostały kilkakrotnie wyróżnione Polsko-Niemiecką Nagrodą Dziennikarską: w 1997 r. (Saksonia), 2002 r. (Poczdam), nominacja w 2011 r. (Zielona Góra).

Obecnie to nasz dział medialny realizuje niemieckojęzyczne programy radiowe i telewizyjne, w tym magazyn „Schlesien Journal” nadawany w polskiej telewizji publicznej i na prywatnym kanale TVS.

W zakres naszej podstawowej działalności wchodzą też filmy promocyjne, spoty reklamowe, wideoklipy oraz prezentacje multimedialne, ale także wypożyczanie sprzętu na potrzeby realizacji programów telewizyjnych i radiowych, jak również kształcenie dziennikarzy.

Od stycznia 2018 roku jednym z naszych sztandarowych projektów jest tygodnik “Wochenblatt.pl”, którego wydawcą w latach 2012 – 2017 była “Pro Futura”.

 

Dział Sprzedaży i Marketingu Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce

Patryk Namyślik

Tel. 77 4546 556

E-Mail: reklama@wochenblatt.pl

media@vdg.pl