Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Hausbooks

Księgarnia Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej Hausbooks w czasie adwentu przygotowała na profilu FB „Hausbooks” specjalną niespodziankę: kalendarz adwentowy, w którym pod każdym okienkiem kryje się… książka.

 

Codziennie inna publikacja dostępna w księgarni Hausbooks jest w promocyjnej cenie. – Wystarczy obserwować nasz profil, aby być na bieżąco. Oferta dotyczy również przesyłki, tu do 24 grudnia obowiązuje codziennie ta sama zniżka, przy publikacjach wygląda to różnie. Muszę dodać, że promocja na daną książkę obowiązuje przez trzy kolejne dni, więc zainteresowani mogą się chwilę nad zakupem zastanowić – mówi Karolina Leibig, opiekunka księgarni Hausbooks, i dodaje: – Celem tej akcji jest promocja literatury na różne tematy dotyczące Śląska, myślę, że to dla wielu osób dobry prezent pod choinkę.

Woluminy można też zamawiać i osobiście odbierać w biurze DWPN w Opolu i Gliwicach, należy jedynie umówić się na odbiór w konkretny dzień. – Promocje na naszą najbardziej rozchwytywaną „Historię Górnego Śląska” czy Kochbuch Marii Wurst dopiero przed nami – zdradza Karolina.

ml

 

Show More